Akra Jazz | MÓNICA MOLINA
21262
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21262,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

 

İspanya’nın romantik sesi “Monica Molina “

Geleneksel İspanyol ve Latin müziği temalarını kendine özgü yorumuyla birleştiren dünyaca ünlü İspanyol sanatçı Monica Molina, büyüleyici sesiyle dikkat çekiyor.  Molina; “Tu Despedida” “Vuela”, “De Cal y Arena”, “A Vida”, “Mar Blanca” ve “Autorretrato” albümleriyle aşk rüzgârları estiren bir isim.

 

Copla şarkılarının efsane şarkıcısı olan babası Antonio Molina’nın izinden giden şarkıcı, melankolik ve romantik sesinin yanı sıra; sahnedeki etkileyici performansıyla dinleyenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

 

Türkiye’yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Molina, son albümü Autorretrato’nun albüm kapak çekimlerini de İstanbul’da gerçekleştirmişti.

 

Monica Molina / vokal

Toni Cuenca / şef ve kontrbas

Manuel De Lucena / davul

Jorge Vera / piyano

Jaume Blazquez / trompet

Oscar Guerrero / gitar

Semih Kartal / keman

Elvan Dereli / keman

Aydal İşgören / viyola

Bahar Ulutaş / viyolonsel

 

Akra Jazz Band feat. Barbaros & Şallıel Bros

 

Konser gecesi, Antalya’da yaşayan ve müzik kariyerlerinde önceliği caz müziğine vermiş olan müzisyenlerden oluşan Akra Jazz Band de sahne alacak. Akra Jazz Band’e güçlü sesi ve etkileyici performanslarıyla Barbaros ve saksafonda müzik kariyerlerinde sayısız başarıya imza atmış olan Şallıel Kardeşler eşlik edecek.

 

Barbaros / vokal

Anıl Şallıel / saksafon

Batu Şallıel / saksafon

Utku Vargı / flüt-saksafon

Engin Sevinç / trompet

Ozan Çelikel / trombon

Çağlayan Yıldız / gitar

Thomas Lewicki / piyano

Barış Kıratlı / bas

Burak Yavaş / davul

 

Bilet detayları >>>

 

Biletix bağlantısı >>>

 

Kurumsal kullanım için materyaller >>>