Akra Jazz | Antalya Akra Caz Festivali Monica Molina ile başladı
21674
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21674,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

Antalya Akra Caz Festivali Monica Molina ile başladı

Antalya Akra Caz Festivali Monica Molina ile başladı

 

Caz müziğin dünyaca ünlü isimlerini Antalya’da buluşturan Antalya Akra Caz Festivali,  İspanyol sanatçı Monica Molina’nın konseri ile başladı. Geleneksel İspanyol ve Latin müziği temalarını kendine özgü yorumuyla birleştiren, büyüleyici sesiyle dikkat çeken Molina , muhteşem bir konserle Antalyalı sanatseverlerle buluştu. Molina sesiyle olduğu kadar sahne performansı ve sıcak tavırlarıyla  da beğeni topladı. Konser sırasında başlayan yağmurla birlikte konserde oldukça özel ve romantik anlar da yaşandı. Monica Molina ve izleyiciler yağmurluklarını giydiler. Molina böylesine güzel bir anın içinde olmaktan inanılmaz mutluluk duyduğunu söyledi. Ardından tüm seyircilerle birlikte yağmur altında şarkılarını seslendirdi.

 

Molina “ Antalya’yı evim gibi görüyorum”

 

Türkiye ve Antalya’yı evi gibi gördüğünü söyleyerek konsere başlayan  Molina,“ Buraya her gelişimde çok mutlu oluyorum. Şimdi hep birlikte konserin keyfini çıkaralım “ dedi.

 

Akra Hotels’de gerçekleşen ve izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği gecede ayrıca Akra Jazz Band sahne aldı. Akra Jazz Band’e güçlü sesi ve etkileyici performansıyla Barbaros ve saksafonda müzik kariyerlerinde sayısız başarıya imza atmış olan Şallıel Kardeşler eşlik etti.

 

Bu yıl Antalya’da ikincisi gerçekleşecek olan festival, modern ve klasik cazın yanı sıra;  caz müziği funk, rock, latin, soul ve elektronik tarzla harmanlayan renkli bir  müzikal yelpazeyle  izleyici karşısına çıkıyor. 2. Antalya Akra Caz Festivali,  19-29 Haziran 2019 tarihleri arasında Akdeniz’in ve Bey Dağları’nın eşsiz manzarası eşliğinde Akra Hotels ‘in bahçesinde gerçekleşecek. Akra Hotels tarafından düzenlenen festivalin biletleri yurt içinde ve yurtdışında Biletix’ten satışa sunuldu.