Akra Jazz | Akra Jazz Talks ‘da “Türkiye’nin Caz Haritası”
21732
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21732,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

Akra Jazz Talks ‘da “Türkiye’nin Caz Haritası”

Akra Jazz Talks ‘da “Türkiye’nin Caz Haritası”

 

Dünyaca ünlü sanatçıları ve caz müziğin usta isimlerini sanatseverlerle buluşturan Antalya Akra Caz Festivali, ikinci yılında da müzikal şölenin yanı sıra “Akra Jazz Talks” söyleşisine ev sahipliği yapacak. Kültür sanat programlarının usta ismi sunucu Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan Akra Jazz Talks ‘ ta bu yıl Türkiye’nin caz haritası ele alınacak. Cazın ve festivallerin bugüne kadar Türkiye ‘de kat ettiği yolun farklı bir vizyonla tartışılacağı bu özel söyleşi, 29 Haziran 2019’da saat 14:30’da Antalya Akra Hotels’de halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

 

Akra Jazz Talks’un konukları…

 

Akra Jazz Talks’un konukları ise; Aksanat müdürü , yazar Derya Bigalı, caz sanatçısı Önder Focan , EFG Londra Caz Festivali Direktörü Pelin Opçin olacak. Antalya’da ikincisi gerçekleşen festival; modern ve klasik cazın yanı sıra caz müziği; funk, rock, latin, soul ve elektronik tarzla harmanlayan renkli bir müzikal yelpazeyle izleyici karşısına çıktı.19 Haziran’da başlayan Akra Caz Festivali, 29 Haziran’da son bulacak. Festival Akra Hotels Antalya’nın bahçesine kurulacak açık hava sahnesinde, Akdeniz’in ve Beydağlar’ın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleşiyor.